انواع پرده و دوخت آن ها

5/5
انواع پرده و دوخت آن ها یکی از موارد بسیار مهم برای نحوه انتخاب پرده دکوراسیون منزل یا محل کار شما می باشد
انواع پرده و دوخت آن

پرده ها با انواع دوخت می توانند به پنجره های منزل یا محل کار ما جان دهند و دکوراسیون را از آن یکنواختی همیشگی خارج کنند.

انتخاب مدل دوخت مناسب با توجه به اینکه به چه میزان پرده را باز و بسته می کنیم و پارچه ای که برای دوخت انتخاب کرده ایم بسیار مهم است.

پرده پانچ :

پرده با دوخت پانچ

سبکی جدید و مدرن که در هر مدل دکوراسیون مخصوصا دکوراسیونی به سبک مینیمال می توانید از آن استفاده کرده و از قدیمی شدنش هییچ نگرانی نداشته باشید.

پرده پانچ در اتاق خواب و نشیمن یکی از انواع پرده و بهترین انتخاب ها می باشد و در مکان هایی که پرده زیاد باز و بسته می شود بسیار مفید خواهد بود.

پرده پلیسه جعبه ای :

پلیسه جعبه ای

این یکی از سبک های قدیمی برای استفاده بر روی پنجره ها می باشد که به ندرت می توان آن را باز و بسته کرد. در این سبک از دوخت چین ها با فواصل و اندازه های منظم در کنار یکریگر قرار خواهند گرفت.

این سبک پرده بیشتر در سالن های غذاخوری ، پذیرایی و به ندرت در اتاق خواب ها استفاده می شود.

پرده پلیسه مدادی یا ساده :

مدادی

از انواع پرده دیگر می توان به پلیسه مدادی اشاره کرد که دارای چین های نازک می باشد و بر روی چوب پرده های ساده نصب می شود. این سبک پرده نسبت به مدل پلیسه های دیگر رایج تر است و از آن در پذیرایی ، نشیمن و اتاق خواب استفاده می شود.

پرده پلیسه جام دار :

جام

این نوع پرده به دلیل داشتن دوختی همچون جام به این نام معرفی می شود و برای بخش هایی از دکوراسیون استفاده می شود که نیاز به تکان دادن پرده نباشد و بیشتر به عنوان دکور استفاده می شود ، بنابراین گزینه مناسبی برای پرده هایی که زیار باز و بسته می شوند نیستند

پرده پاکتی :

پاکتی

یکی دیگر از انواع پرده ( مدل پرده ) که در دکوراسیون استفده زیادی از آن می شود پرده پاکتی می باشد که دارای دوختی با حالت پاکت دارد و چوب پرده از داخل آن عبور میکند.

این نوع دوخت در انواع پرده که تا امروز معرفی شده بیشتر مناسب پارچه های سبک مانند حریر می باشد و از آن می توان به عنوان مکمل پرده های دیگر استفاده نمود.

شما می توانید انواع پرده ، از جمله پرده پانچ را در وب سایت دکوریما جستجو و سفارش دهید.

مطالب منتشر شده :

همین حالا کسب درآمد کن

محصولات دکوریما در وب سایت دیجی کالا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Pinterest
Telegram
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

DECORIMA

ثبت نام غیرفعال است

DECORIMA

DECORIMA

کاربر گرامی در حال حاضر ثبت سفارش از طریق پیام رسان واتس اپ و به همراه مشاوره قبل از خرید انجام می شود