میزان نور عبوری از پرده

5/5
میزان نور عبوری از پرده های نصب شده یکی از موارد مهم برای افراد در محیط منزل و محل کار است که می توان با توجه به نیاز خود نوع پارچه استفاده شده در پرده سفارش داده شده را تعیین نمایید .
میزان نور پرده حریر

میزان نور عبوری مسئله ای مهم برای هریک از ما می باشد که با انتخاب صحیح نوع پرده و پارچه می توانیم به میزان نور دلخواه خود در محیط دست پیدا کنیم.

در هنگام صبح و با توجه به قرار گرفتن پنجره منزل یا محل کارمان باید پارده ای را انتخاب کنیم تا انتظارات ما را براورده کند ، از این رو قبل از خرید پرده به راهنمای میزان نور عبوری از پرده حتما توجه نمایید.

تمام ما نیاز به حریم شخصی داریم و با توجه به این مسئله باید پرده ای را انتخاب کنیم تا دید داخل منزل و اتاق خوابمان را بطور محسوسی کاهش دهد.

در این مقاله به میزان عبور نور و میزان پوشش پرده برای پارچه می پردازیم :

میزان نور پرده کتان

پرده کتان :

پرده کتان با توجه به تراکم بالای بافت در این نوع پارچه می تواند بیش از 60 درصد نور خورشید را پوشش دهد و در هنگام شب نیز از دید داخل منزل شما تا دید از بیرون را کاهش دهد.

میزان نور مخمل

پرده مخمل :

این نوع پرده با داشتن بالاترین تراکم میزان نور خورشید را کاملا پوشش دهد و  همچنین می تواند با پوشش کامل دید در شب یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی باشد که حریم خصوصی بسیار مهم است.

میزان نور پرده حریر

پرده حریر :

اگر خواهان میزان نور حداکثری در منزل خود هستید و حریم خصوصی شما به گونه ای است که رو به مشاعات نمی باشد با خیالی راحت می توانید از این نوع پرده استفاده نمایید.

همچنین توجه داشته باشید این نوع پرده به صورت مکمل بر روی پرده ای ضخیم تر نیز می تواند استفاده شود و نمایی زیبا به دکوراسیون شما ببخشد.

میزان نور پرده تسلا

پرده تسلا :

پرده تسلا نیز از خانواده پرده های کتان می باشد و با توجه به نیاز خود می توانید این پرده زیبا با طرحی زیبا را برای دکوراسیون خود انتخاب نمایید

 

 

 

مطالب منتشر شده :

محصولات دکوریما در وب سایت دیجی کالا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Pinterest
Telegram
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
از محصولات مجسمه دکوریما دیدن فرمایید ...
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

DECORIMA

DECORIMA

DECORIMA

کاربر گرامی در حال حاضر ثبت سفارش از طریق پیام رسان واتس اپ و به همراه مشاوره قبل از خرید انجام می شود