پرده و زیبایی بصری

5/5
پرده یکی از اصلی ترین بخش های هر دکوراسیون و عاملی مهم در زیبایی بصری می باشد. حال این سوال پیش می آید که چگونه با انتخاب خود بیشترین زیبایی بصری را بوسیله پرده به دکوراسیون داخلی خود اضافه نماییم.
پرده و زیبایی بصری

همانطور که هر دکوراتور به شما خواهد گفت، پرده ها هستند که یک اتاق را می سازند .اما فقط زمانی که به درستی انتخاب و نصب شوند.

وقتی صحبت از پنجره‌ها و زیبایی بصری دکوراسیون به میان می‌آید ، قطعا انتخاب یک پارچه و رنگ مناسب می تواند تاثیر بزرگی در دکوراسیون شما داشته باشد.

 

پارچه بخش مهمی از انتخاب پرده است، زیرا این مواد تعیین می‌کنند که پرده‌های شما چه نمایی خواهند داشت و در طول زمان پایدار خواهند ماند یا خیر.

اگر آنها خیلی سنگین باشند، ممکن است هنگام کشیده شدن به‌ راحتی جمع نشوند.

همچنین، به یاد داشته باشید که نور خورشید به مرور زمان پارچه ها را کدر می کند. اگر اتاق مورد نظر نور زیادی دارد، بهتر است از رنگ‌های روشن اجتناب کنید، زیرا تمایل دارند سریع‌تر کدر شوند.

 

شما می توانید پرده ها را به صورت آماده و پک شده تهیه و نصب نمایید و یا بر اساس نیاز خود پرده ها را سفارشی سفارش داده و با توجه ب دکوراسیون خود نصب نمایید.

جنس های مختلف پارچه می تواند تاثیر بسیار زیادی در نمای منزل شما داشته باشد. برای مثال می توانید از پارچه های کتان و یا پارچه های مخمل استفاده نمایید .

با این تفاوت که این دو نوع پارچه و انتخاب درست آن ها نمای دکور شما را یا می تواند بسیار زیبا نماید یا به کل خراب کند.

پرده و زیبایی بصری

در هنگام انتخاب پرده و نوع دوخت آن باید حساسیت به خرج داد و یا از یک کارشناس استفاده نمایید تا با توجه به هارمونی رنگ ها در منزل یا محل کار شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اینکه میزان نور ورودی به محل زندگی شما به چه میزان است و نیاز شما به نور در چه حد است در انتخاب پرده بسیار مهم است و همچنین ایجاد یک حریم شخصی نیاز به پارچه مناسب برای تزیین پنجره های شما دارد.

 

هارمونی رنگ ها :

پرده ها در اشکال و رنگ های مختلف می توانند کامل کننده هارمونی در دکوراسیون شما باشند. آن ها هر رنگی را کامل خواهند کرد.

گاهی مکمل خواهند بود و گاهی دیگر با تضاد در رنگ ، زیبایی خاصی به چشم انداز منزل شما خواهند بخشید.

بهتر آن است که همیشه و با توجه به رنگبندی انتخابی در دکوراسیون خود و با توجه به راهنمای هارمونی رنگ ها پارچه و پرده مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

 

مطالب منتشر شده :

محصولات دکوریما در وب سایت دیجی کالا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Pinterest
Telegram
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
از محصولات مجسمه دکوریما دیدن فرمایید ...
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

DECORIMA

DECORIMA

DECORIMA

کاربر گرامی در حال حاضر ثبت سفارش از طریق پیام رسان واتس اپ و به همراه مشاوره قبل از خرید انجام می شود